Firma Profili

Firma Profili

Kurumsal Personel ve öğrenci taşımacılığı başta olmak üzere sektörün diğer kollarında da başarı ile faaliyetine devam etmektedir. Onur Turizm, her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini portföyüne katarak büyümesine devam etmektedir.

* Müşteri odaklı faaliyetlerimiz, etkin iletişim, gelişim-değişim ve sürek sel iyileşme ile gelecekteki müşteri beklentilerini karşılayarak, sektördeki öncülüğümüzü sürekli kılmak,

* Gerçeklere dayalı kararlar almak, Sektördeki Yenilikleri en hızlı şekilde uygulamak, Sektörle ilgili yasalar ve mevzuat şartlarına uymak, Hedeflerle yönetim yaklaşımı ile etkinliğimizi arttırmak,

* Müşterilerin, ONUR TURİZM’ i güvenli, dakik, konforlu, istikrarlı ve ileri teknolojiyi kullanan bir firma olarak algılamalarını sağlayarak, her firmanın bir sonraki müşteri talebi için referans oluşturmasını sağlamak.

Onur Turizm; olarak servis hizmetimizi 1200 den fazla araç ile sağlamaktayız. Tüm servis araçlarımızın iç ve dış temizliklerine özen gösterilmekte olup periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılmaktadır. Ayrıca yedekte araçlarımız olup her an görev için hazır bekletilmektedir. Bununla birlikte konforlu ısıtma ve soğutma sistemleri çalışan, hava ve yol şartlarına göre her türlü teçhizatı bulunan, mecburi teçhizat ve avadanlıkları ( ilk yardım seti, trafik seti ve yangın söndürme cihazı) eksiksiz kullanmaya hazır olup, Kasko ve Ferdi Kaza Koltuk sigortası yapılmış araçlardır.