Tarihçe

Tarihçe

1998 yılında ana faaliyet alanı personel ve öğrenci taşımacılığı olarak kurulan Onur Turizm; eğitimli, dinamik, takım ruhuna sahip çalışanları ve yönetici kadrosu ile her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini ve çağdaş eğitim kurumlarını hizmet portföyüne katarak hızla büyümeye devam etmektedir.
Onur Turizm bir aile şirketi olarak kurulmasına rağmen sunduğu müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışı, koşulsuz müşteri memnuniyeti, iş yapış tarzının özgünlüğü ve karşılıklı güven sonucunda ciddi bir hizmet markası olarak piyasanın dikkatini çekmiş ve tırmanışını sürdürmüştür.
Personel ve okul taşımacılığı dendiğinde güven, kalite ve disiplini akla getiren Onur Turizm, bugün şirket merkezi Beylikdüzü olmak üzere Çorlu ve Sancaktepe’de iki ayrı noktada bölge ofisleri ile mevcut ve potansiyel müşterilerine hizmet vermektedir.
Onur Turizm 250 ye aşkın çalışanıyla; kurumsal çözüm ortağı olarak hizmet verdiği müşterilerine “KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMET İÇİN SINIR TANIMIYORUZ” sloganıyla faaliyetlerini her geçen gün daha da geliştirerek geniş kitlelere başarıyla ulaştırmaktadır.
Deneyimli sürücü kadromuz, sayıları 100’ü bulan seçkin araç filomuz (minibüs, midibüs, otobüs, binek araç) ve 1100’ü aşkın tedarikçimiz ile İSTANBUL – KOCAELİ –İSTANBUL – – ÇORLU-ÇERKEZKÖY her yerine 7 gün / 24 saat hizmet vermekteyiz.
Onur Turizm 2010 yılında üst yönetim tarafından toplam kalite yönetimi uygulamalarına geçilmesine karar vererek ISO 9001 kalite belgesi, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikaları çalışmaları için start verdi.