Firma Profili

Teknoloji

Misyonumuz;
Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine bağlılığımızı koruyarak, kamuoyunda saygınlığını devam ettirebilen şirketler arasında yerimizi korumak
Yenilikçi ve Gelişimci bir anlayışla yoluna devam etmek
Müşteri odaklı perspektifin öncülü olan, “Önce İnsan” düşüncesiyle yola çıkarak en iyi hizmeti sunmak
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam etmek

Vizyonumuz;
Her gün gelişen ve büyüyen kurumsal organizasyon yapısı ve profesyonel çalışan kadrosuyla müşterilerine en kaliteli, güvenilir ve konforlu hizmeti en ekonomik olarak sunarak müşterilerine daima en fazla kazandıran, güvenilir bir çözüm ortağı olmaya devam etmek

ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması)
İş Süreçlerinin Takibi ve yönetimi için Milennium ERP sistemini Kullanmaktayız.

Projelerimizi Onur Turizm’e özgün hazırlanan yazılım üzerinden takip ediyoruz. Bu teknolojik altyapı ile merkezimiz ve ofislerimizdeki tüm süreçleri izliyor; bilgi aktarımları ve raporlamaları bu sistem üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Onur Turizm uygulamaları; müşterilerimiz tarafından da kullanılabilen sektörün en gelişmiş servis taşıma yazılımlarından biridir.

Onur Turizm Mobil Uygulamaları ile öğrenci ve araç takibi tümüyle kontrolümüz altındadır.Onur Turizm ERP sistemine tam entegre Mobil uygulamalar ile müşterilerine daha güvenli ve zamanında ulaşımını sağlamaktadır.

Velilerimiz ödeme planlarını ve hesap ekstrelerini mobil uygulama üzerinden takip edebilir ve ödemelerini yapabilir.

Velilerimiz öğrencinin kullandığı aracın, sürücünün ve hostesin bilgilerini ve iletişim numaralarını görebilirler. Ayrıca aracın ve sürücünün evraklarını görebilirler. (Trafik sigortası, koltuk sigortası, sabıka kaydı, gbt..vb)

Personel ve öğrenci taşımacılığında kullanılan tüm filo araçlarımızda GPS sistemi bulunmaktadır.

İstenildiği takdirde müşterilerimizin GPS sistemi üzerinden araçları varış noktasına yaklaştığında mobil uygulamalarla bilgilendirilmeleri sağlanmaktadır.