Firma Profili

Personel Taşımacılığı

Onur Turizm olarak personel taşımacılığı işinde, yılların vermiş olduğu tecrübe ile, sizlerin istekleri doğrultusunda, her zaman en güvenli ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Personel taşımacılığı ciddi bir iştir ve büyük sorumluluk ister. Biz bu sorumluluğun bilinciyle hizmetlerimizde ilk önce güvenliği ön plana almaktayız.

Personel taşıma alanında lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Onur Turizm , taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Zengin araç filomuz sayesinde, ihtiyacınız olan her marka, model araç ve özel isteklerinize göre araçlar temin edebilmekteyiz. İhtiyacınıza göre alternatif çözümler üreterek size en uygun hizmeti vermeyi sağlıyoruz.

Ayrıca ISO standartlarının gerektirdiği bütün koşullara uygun nitelikte araçlarla, kalite ve güvenliğin ön planda olduğu konforlu hizmeti sunmaktayız. Sürekli denetim ve eğitim prensibini göz önünde bulundurarak araç sürücülerini de gözetim altında tutmaktayız.

Hizmet anlayışımızda temizlik, dikkat ,güvenlik , zamanında ulaşım ve uygun fiyatlandırma en önemli ilkelerimiz arasında olup ; Bunlardan daha önemlisi En üst Düzey müşteri memnuniyeti bizim için önceliklerimiz arasındadır.

Kamu ve özel kuruluşlarının, belirleyeceği kurallar çerçevesinde taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet sunmaktayız.